-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньої системи теплопостачання будівлі виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: 50071, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 34б
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
056b2a11b10442e19f53f0fa1327651b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-23-014176-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконком Саксаганської районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410872
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого (Мелешкіна), буд. 32
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконком Саксаганської районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410872
-
Контактна особа:
Губіч Світлана Юріївна +380978316507 zakupivli@srvk.gov.ua
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого (Мелешкіна), буд. 32
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту внутрішньої системи теплопостачання будівлі виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: 50071, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 34б
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.05.2025 16:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту внутрішньої системи теплопостачання будівлі виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: 50071, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 34б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.07.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума1 500 000.00 UAH