• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу

Оголошено тендер

684 984.00 UAH
Номер: ede7178d96bc44faad9b0c06e45ec996
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-23-008701-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 684 984.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з письмового перекладу
Примітки: 01-224861-25, Уповноважена особа – Охріменко Н.В.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Дата опублікування: 23.05.2025 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума684 984.00 UAH