• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

16310000-1 Косарки

Оголошено тендер

351 634.48 UAH
Номер: 5d11e28212bb4f89b44434b9e97b021c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-22-014371-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 351 634.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 16310000-1 Косарки
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки
Дата опублікування: 22.05.2025 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума351 634.48 UAH