-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
0eae44d6000e4f0294fdfe142f083a53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-22-002413-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Примітки:
вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
22.05.2025 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:3191 - Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерхівцеве
Сума200 000.00 UAH