• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги у сфері професійної підготовки спрямованої на первинне навчання та атестацію та на переатестацію зварників по програмах: «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (первинне навчання та атестація) та «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (переатестація)

Оголошено тендер

118 098.00 UAH
Номер: d2de8ec6f28a46988f1a645045a2026d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-21-002817-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 118 098.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги у сфері професійної підготовки спрямованої на первинне навчання та атестацію та на переатестацію зварників по програмах: «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (первинне навчання та атестація) та «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (переатестація)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування: 21.05.2025 10:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума118 098.00 UAH