-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових, типу МКБ з вентилем місткістю 1 л./ (0,001 м3)/ V=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
a218c06f6a1b477cbd1d91f867090afe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-28-011879-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44029610
-
Контактна особа:
Березкіна Інна 0958857598 em.mtz@customs.gov.ua
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Світлицького, 28 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових, типу МКБ з вентилем місткістю 1 л./ (0,001 м3)/ V=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Примітки:
Відповідно до п. 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.05.2025 15:12
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до п. 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.
-
Дата публікації:
28.05.2025 15:12
Дата модифікації:
28.05.2025 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з технічного огляду (опосвідчення) пробовідбірників металокомпозитних безосколкових, типу МКБ з вентилем місткістю 1 л./ (0,001 м3)/ V=1дм з наданням акту про випробування та відміткою в паспорті про можливість подальшого користування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис2240
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума80 000.00 UAH