• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба

Оголошено тендер

361 845.00 UAH
Номер: 7fd5155c5d94412ba615d16e3fc710a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-16-001292-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Національна академія внутрішніх справ
Замовник: Національна академія внутрішніх справ
Очікувана вартість: 361 845.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Примітки: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсо тка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 16.05.2025 09:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Філе оселедця на шкірці
Код ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Кількість 300 кілограм
Період постачання (не задано)
Філе оселедця без шкірки «Матіас»,
Код ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Кількість 150 кілограм
Період постачання (не задано)
Скумбрія холодного копчення очищена без голови
Код ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Кількість 99 кілограм
Період постачання (не задано)
Морський коктейль в олії
Код ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Кількість 165 кілограм
Період постачання (не задано)
Крабові палички класичні
Код ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Кількість 250 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума361 845.00 UAH