-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Навушники, акустична система
Оголошено тендер
65 310.00
UAH
Номер:
338e4ce960a24063b6d2d8d46b256b0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-15-007195-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573872
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Зелінського,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573872
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Зелінського,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
65 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навушники, акустична система
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.05.2025 12:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
30 квітня 2025 року уповноваженою особою на сайті https://www.dzo.com.ua/ було оголошено процедуру закупівлі (оголошено проведення відкритих торгів з особливостями; ідентифікатор закупівлі – UA-2025-04-30-009697-a) за предметом закупівлі Навушники, акустична система, згідно коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 32340000-8 Мікрофони та гучномовці. Через неподання жодної тендерної пропозиції з боку учасників для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником закупівля не відбулась. Керуючись пунктом 13 підпунктом 6 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», прийнято рішення про заключення договору з метою придбання товарів в межах запланованих кошторисних призначень.
-
Дата публікації:
16.05.2025 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума65 310.00 UAH