-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023: 56676 Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD (діагностика in vitro) автоматичний), Коагулометр (код НК 024:2023: 56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro)) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
Оголошено тендер
841 000.00
UAH
Номер:
2d9f8dc70f7f46d5b9e08a785c589e9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-13-009906-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734210
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗАМАРСТИНІВСЬКА, будинок 233
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734210
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗАМАРСТИНІВСЬКА, будинок 233
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
841 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023: 56676 Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD (діагностика in vitro) автоматичний), Коагулометр (код НК 024:2023: 56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro))
(«Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.05.2025 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума841 000.00 UAH