• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля NISSAN X-TRAIL, код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.

Оголошено тендер

46 800.00 UAH
Номер: 8613055d8441405eb8798060ecb1878d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-12-010416-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 46 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля NISSAN X-TRAIL, код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.05.2025 14:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума46 800.00 UAH