-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лиштва, плінтуси, двері, вікна, дверний блок протипожежний та інше.
Оголошено тендер
2 030 925.00
UAH
Номер:
2ee404a9798e483da31af4f7ab0c6937
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-08-011047-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 030 925.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лиштва, плінтуси, двері, вікна, дверний блок протипожежний та інше.
Примітки:
ЛОТ 1 - Лиштва, плінтуси та інше.
ЛОТ 2 - Двері, вікна
ЛОТ 3 - Дверний блок протипожежний
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування:
08.05.2025 14:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 030 925.00 UAH