-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
постачання електричної енергії (універсальна послуга)
Оголошено тендер
30 240.00
UAH
Номер:
5d9eaace4f954c5f8d9d8d61528f2295
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-08-007501-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА КОМАРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189541
-
Адреса:
62463, Україна, Харківська область, Харківський р-н місто Південне, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ будинок 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА КОМАРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189541
-
Адреса:
62463, Україна, Харківська область, Харківський р-н місто Південне, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ будинок 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
постачання електричної енергії (універсальна послуга)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
08.05.2025 12:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу (абз.6 пп.5 п.13 Особливостей)
-
Дата публікації:
09.05.2025 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума30 240.00 UAH