-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічні реактиви для лабораторних досліджень (випробувань). Неорганічні хімічні речовини
Оголошено тендер
52 600.00
UAH
Номер:
3d9e681ee8c14609aba5ec0d1cec644c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-02-005954-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічні реактиви для лабораторних досліджень (випробувань). Неорганічні хімічні речовини
Примітки:
на виконання науково-технічної роботи за державним замовленням
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.05.2025 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума52 600.00 UAH