-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійний екран (Інтерактивна панель). Доставка, навчання та налаштування обладнання.
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
bc480e95fd644559aa18226bf70feae6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-30-007582-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221314
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛ. 3-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, будинок 183
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221314
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛ. 3-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, будинок 183
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійний екран (Інтерактивна панель). Доставка, навчання та налаштування обладнання.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.04.2025 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH