-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66
Оголошено тендер
3 157 860.00
UAH
Номер:
a4fc53934dff4da0a485d8b3f5be3628
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-29-011125-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 157 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.04.2025 15:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 157 860.00 UAH