-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:09120000-6 Природний газ (Газове паливо)
Оголошено тендер
477 472.80
UAH
Номер:
0f22b90943344373a0246e7f8dcedf65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-29-004361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
477 472.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:09120000-6 Природний газ (Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.04.2025 11:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:09120000-6 Природний газ (Газове паливо)
Кількість
28000 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума477 472.80 UAH