-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 1421 (14210000-6) – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь фракції 20-40 мм, відсів фракції 0-5 мм)
Оголошено тендер
352 510.12
UAH
Номер:
65e2d516f1b94735a38dd0056519579a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-28-007839-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
352 510.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 1421 (14210000-6) – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь фракції 20-40 мм, відсів фракції 0-5 мм)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
28.04.2025 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
щебінь фракції 20-40 мм
Кількість
708 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
відсів фракції 0-5 мм
Кількість
160 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума352 510.12 UAH