-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
за кодом ДК 021:2015: 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121300-7 Електроміографи) Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (НК 024:2023 - 11474 – Електроміограф)
Оголошено тендер
673 000.00
UAH
Номер:
7968d5dc03a3492583105578500510f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-21-006046-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, Гайсин, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, Гайсин, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
673 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
за кодом ДК 021:2015: 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121300-7 Електроміографи) Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (НК 024:2023 - 11474 – Електроміограф)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.04.2025 13:47
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
План закупівель Відкриті торги з особливостями Дані опубліковано на ЦБД з КЕП Публічна закупівля Відкриті торги з особливостями з КЕП за кодом ДК 021:2015: 33120000-7 – Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121300-7 Електроміографи) Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (НК 024:2023 - 11474 – Електроміограф)Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з урахуванням особливостей, ID: UA-2025-04-21-004607-a Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:673 000,00грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами. Закупівля здійснюється відповідно до бюджетних призначень Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Згідно наказу № 57 від 07.03.2025 р. Про затвердження складу комісії з визначення медико- технічних характеристик. https://gaysincrl.itmed.org/news/obgruntuvannya_shchodo_provedennya_zakupivli_kompleks_elektroneyromiografichniy_komp_yuterniy_nk_024_2023_11474_elektromiograf__17878/
-
Дата публікації:
21.04.2025 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума673 000.00 UAH