• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Оголошено тендер

1 525 110.00 UAH
Номер: 18945d99653644ca873e0795d025d29d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-011010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 525 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.04.2025 14:56
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 525 110.00 UAH