• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу

Оголошено тендер

229 935.00 UAH
Номер: 6704dbbb7491437292c84c21b1f7d894
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-009813-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська лікарня №3" Дрогобицької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська лікарня №3" Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 229 935.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.04.2025 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу 1 категорії складності
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу 2 категорії складності
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 15 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу 3 категорії складності
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 200 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу 4 категорії складності
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 100 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума229 935.00 UAH