-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревоподрібнююча машина DP 660 Т (кутова) або еквівалент
Оголошено тендер
345 000.00
UAH
Номер:
42cdf560c31d45df9ad9046287df02bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-16-008553-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревоподрібнююча машина DP 660 Т (кутова) або еквівалент
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі - 345 000,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування:
16.04.2025 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГоспрозрахункові кошти підприємства.
Сума345 000.00 UAH