-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015:33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 – 35616 Система ендоскопічної візуалізації (Відеоендоскопічна система)
Оголошено тендер
10 035 000.00
UAH
Номер:
4b570c4cc9bb48998c9b239acf11400e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-16-005883-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 035 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015:33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 – 35616 Система ендоскопічної візуалізації (Відеоендоскопічна система)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.04.2025 11:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Відеоендоскопічна система
×
-
НК 024:2023:
35616 Система ендоскопічної візуалізації
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума10 035 000.00 UAH