• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (Природній газ)

Оголошено тендер

1 108 419.00 UAH
Номер: a9f4e09b8ddb4ea586dd0f4156b97be6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-005117-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЕВ м. Мукачево
Замовник: КЕВ м. Мукачево
Очікувана вартість: 1 108 419.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 16.04.2025 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 108 419.00 UAH