-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Оголошено тендер
9 720 000.00
UAH
Номер:
1f52f4ab7b6448da931f4e99f446553f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-16-001421-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 720 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Дата опублікування:
16.04.2025 09:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 720 000.00 UAH