• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста

Оголошено тендер

487 070.00 UAH
Номер: 086d3f718135405f870e6da8af449999
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-001092-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Замовник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Очікувана вартість: 487 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Дата опублікування: 16.04.2025 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума487 070.00 UAH