-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтри автомобільні в асортименті)
Оголошено тендер
164 500.00
UAH
Номер:
b41439a965764a17b25fe919055a1de1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-14-016736-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343797
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Еріха Кольбенгаєра, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343797
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Еріха Кольбенгаєра, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
164 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтри автомобільні в асортименті)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
14.04.2025 20:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума164 500.00 UAH