-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо Євро 5
Оголошено тендер
181 198.00
UAH
Номер:
81ae3da9e65143ec8481f7e20da8b5e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-11-011583-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Ритуальна служба міста Херсона" ХМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Вул. МОЛОДІЖНА, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Ритуальна служба міста Херсона" ХМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Вул. МОЛОДІЖНА, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
181 198.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, Дизельне паливо Євро 5
Примітки:
Затверджено протоколом від 11.04.2025року №29
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.04.2025 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума181 198.00 UAH