-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
969 493.00
UAH
Номер:
dc30c370338b4d0ba1fca02fa3ab7ee3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-11-000555-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
969 493.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Примітки:
КПКВК 0210150
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.04.2025 08:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
114058 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума969 493.00 UAH