-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Оголошено тендер
1 383 400.00
UAH
Номер:
2bcdf92fe1d543b187f73f5f0ef9626f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-09-008968-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38802449
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, буд. 84/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38802449
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, буд. 84/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 383 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
09.04.2025 13:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 383 400.00 UAH