• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Конвектори електричні

Оголошено тендер

134 400.00 UAH
Номер: 229b8a7b2dd54ca192a942f252e9d8bd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-09-005834-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 134 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Конвектори електричні
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 09.04.2025 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума134 400.00 UAH