-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Оголошено тендер
2 475 000.00
UAH
Номер:
4f497b7c6a86457bb4302a99d4fdf96f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-08-012924-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38802449
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, буд. 84/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38802449
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, буд. 84/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 475 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
08.04.2025 15:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 475 000.00 UAH