• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015–03410000-7- Деревина (Дрова паливні)

Оголошено тендер

821 700.00 UAH
Номер: c0862053db904729a1c6f43c516b9c50
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-08-004524-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
Замовник: Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
Очікувана вартість: 821 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015–03410000-7- Деревина (Дрова паливні)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 08.04.2025 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015–03410000-7- Деревина (Дрова паливні)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 550 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума821 700.00 UAH