-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для ігрових майданчиків
Оголошено тендер
1 023 310.00
UAH
Номер:
005c6b44b30c4449a8fca9b48f2f4002
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-07-004023-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Андрушівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Андрушівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20408528
-
Адреса:
13400, Україна, Житомирська область, Андрушівка, вулиця Корольова будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Андрушівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Андрушівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20408528
-
Адреса:
13400, Україна, Житомирська область, Андрушівка, вулиця Корольова будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 023 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.04.2025 11:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 023 310.00 UAH