-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 513 950.10
UAH
Номер:
c13cae2dddfc4fa19f276273af3ed2f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-03-014793-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 513 950.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами) «Про особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
На потребу з 01.05.2025 по 31.10.2025 року
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.04.2025 16:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 513 950.10 UAH