• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пально-мастильні матеріали «Дизельне пальне у талонах/скретч-картках, код за ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти»

Оголошено тендер

5 508 000.00 UAH
Номер: 027bc9dfae354249bc7f0bcd7661af40
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-02-008917-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 5 508 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пально-мастильні матеріали «Дизельне пальне у талонах/скретч-картках, код за ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.04.2025 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 508 000.00 UAH