-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
1 965 665.00
UAH
Номер:
e2461fc3f0d34790b78e1ac800264831
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-26-002109-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 965 665.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Примітки:
Одиниця виміру послуг - ліжко/день. Закупівля на очікувану вартість
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.03.2025 09:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума535 665.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 430 000.00 UAH