-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Оголошено тендер
299 200.00
UAH
Номер:
ac20c7cb63d14d22a1f42ef8dc75416d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-21-005552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.03.2025 11:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради
Кількість
176 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума299 200.00 UAH