• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво газової котельні та газопостачання будівлі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 - 45251000-1 «Будівництво електростанцій і теплових станцій»)

Оголошено тендер

25 039 174.00 UAH
Номер: b212a14c27a746a288eff39e69384e2c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-19-001813-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 25 039 174.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво газової котельні та газопостачання будівлі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 - 45251000-1 «Будівництво електростанцій і теплових станцій»)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станцій
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 19.03.2025 09:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК – 2301800 Найменування кроку (кількісні та якісні кроки з впровадження реформ/інвестицій): 7.14 Створення (капітальний ремонт приміщень, реконструкція тощо) належних умов перебування в закладах охорони здоров`я з метою підвищення якості надання медичних послуг. 7.15 Створення (капітальний ремонт приміщень, реконструкція тощо) належних умов перебування в закладах охорони здоров`я з метою підвищення якості надання медичних послуг.
Сума25 039 174.00 UAH