-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B0EA) Shell White (або еквівалент)
Оголошено тендер
289 600.00
UAH
Номер:
0580690a28ba456cb2bbcc488d072f53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-18-017114-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B0EA) Shell White (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
18.03.2025 17:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885B0EA) Shell White (або еквівалент)
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума289 600.00 UAH