• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Труби димові та фасонні елементи до них

Оголошено тендер

28 255 733.00 UAH
Номер: 7610938e9b884d0ab043f65e54ed0114
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-13-004286-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Харківські теплові мережі"
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Очікувана вартість: 28 255 733.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби димові та фасонні елементи до них
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання
Дата опублікування: 13.03.2025 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Сума28 255 733.00 UAH