• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Диктофон для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)

Оголошено тендер

6 468.00 UAH
Номер: 4bf79fc25c8b4fa1877bace2614ccd87
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-06-014400-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 6 468.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Диктофон для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель на 2025 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 19.02.2025 №1034
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.03.2025 15:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2025 бюджетний рік За рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 3401220 «Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту»
Сума6 468.00 UAH