-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги)
Оголошено тендер
5 398 800.00
UAH
Номер:
d11ba9e13bbd4071b80756bc0cdbd069
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-06-011052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 398 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування:
06.03.2025 14:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 398 800.00 UAH