• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення лабораторних досліджень

Оголошено тендер

40 000.00 UAH
Номер: 3af3395806e94a24bf3c3c80719d72ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-06-009599-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення лабораторних досліджень
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178, річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протоколом № 46 від 06.03.2025р. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»; Місце знаходження – 21037, м. Вінниця, вул. Пирогова, 109. Вид предмету закупівлі - Закупівля Послуг.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування: 06.03.2025 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума40 000.00 UAH