-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
45 900.00
UAH
Номер:
d4d73fcd32d449b48a5b74d6c2bc0e55
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-06-005027-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
06.03.2025 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума45 900.00 UAH