• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею в м. Кривий Ріг АЗС ПАТ «Укрнафта»

Оголошено тендер

87 984.00 UAH
Номер: ff6bf231dafc4f9fb10ae906e73d13a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-06-002425-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 87 984.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення психіатричних оглядів працівників Одеського регіонального управління мережею в м. Кривий Ріг АЗС ПАТ «Укрнафта»
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Зілько Т.І.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування: 06.03.2025 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума87 984.00 UAH