-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
щебінь фракційний
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
edf5ec720aab46e18f67c7eb462ee7c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-04-016713-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сколівське КП ВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22390774
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе,майдан Незалежності,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
щебінь фракційний
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.03.2025 16:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
щебінь фракційний
Кількість
1270 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH