-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015: 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)»
Оголошено тендер
951 461.50
UAH
Номер:
72b75c33c16d46d08f36ea13caad4e1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-04-007847-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
951 461.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«КОД ДК 021:2015: 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)»
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул. Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Дата опублікування:
04.03.2025 12:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписМісцезнаходження Замовника: 49001, м.Дніпро, вул. Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Сума951 461.50 UAH