-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з прибирання приміщення за ДК 021:2015:90910000-9 — Послуги з прибирання»
Оголошено тендер
83 000.00
UAH
Номер:
b6df1ed43f05479a8cdecc3804dab80f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-27-012338-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
83 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з прибирання приміщення за ДК 021:2015:90910000-9 — Послуги з прибирання»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.02.2025 15:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для належної роботи офісу інспекторів з паркування необхідно провести процедуру закупівлі щодо послуг з прибирання приміщення
-
Дата публікації:
27.02.2025 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума83 000.00 UAH