-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки приладів обліку газу; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Оголошено тендер
47 650.00
UAH
Номер:
12be2248d0d84a88a094bde4ccde5621
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-27-015201-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повірки приладів обліку газу; код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів за ДК 021:2015
Примітки:
на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.02.2025 17:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДотація з державного бюджету
Сума47 650.00 UAH