-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)
Оголошено тендер
30 150.00
UAH
Номер:
acbc58e40ba2439c9edd2a63a507545e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-27-010454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Укрхімтрансаміак"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31517060
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування, перезарядка та ремонт вогнегасників (ВП-3, ВП-5, ВП-6, ВП-9, ВВК-2,0, ВВК-3,5, ВВК-5, САМ-9) на об’єктах ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак»)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
Дата опублікування:
27.02.2025 14:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 150.00 UAH